Zaprojektuj - Wybuduj

W trosce o najwyższy poziom komfortu Inwestora, oferujemy możliwość współpracy w systemie „Zaprojektuj i wybuduj”. 

Jest to nowoczesny model realizacji inwestycji, w którym przejmujemy pełną odpowiedzialność. Łącząc funkcję doradcy oraz Generalnego Wykonawcy, zajmujemy się wszystkimi etapami inwestycyjnymi – począwszy od poznania potrzeb Inwestora, poprzez wybór koncepcji, opracowanie dokumentacji projektowej, po wykonawstwo „pod klucz” oraz odbiory. Analizujemy każdy etap inwestycji aby sprostać wymaganiom Klienta. 

W efekcie przede wszystkim eliminujemy nieścisłości, jakie pojawiają się na styku projektu architektonicznego i wykonawczego. Wykonanie inwestycji jest usprawnione, czas odbioru jest krótszy, a koszty zminimalizowane.

Nasze doradztwo to przede wszystkim:

Wiedza i doświadczenie – zatrudniamy najlepszych specjalistów w dziedzinie budownictwa, którzy na każdym etapie inwestycji służą pomocą oraz czuwają nad sprawnym i rzetelnym wykonaniem powierzonego zadania.

Zrozumienie potrzeb klienta - przed podjęciem działania najważniejszym dla nas jest zrozumienie potrzeb i celów Klienta. Tylko w ten sposób możemy dostosować rozwiązania do indywidualnych potrzeb każdej branży.

Skuteczna komunikacja - posiadamy zasoby i doświadczenie, które przekładają się na szybkie oraz bezproblemowe ustalenia z Klientem. Na bieżąco wyjaśniamy niepewne kwestie i sugerujemy rozwiązania, stosując zrozumiały język.

Proponowanie opcji – przy każdym projekcie proponujemy i omawiamy szereg rozwiązań, aby Klient miał możliwość wyboru oraz mógł podjąć najlepszą decyzję.

Poszanowanie prywatności - szanujemy prywatność Klienta.

Dążenie do osiągnięcia celów Klienta – nasz doświadczony zespół, przejmując rolę doradcy i generalnego wykonawcy, sprosta wymaganiom każdego Inwestora.