R/S Budownictwo S.A.

Jesteśmy firmą budowlaną działającą w zakresie generalnego wykonawstwa. Od ponad 10 lat prowadzimy inwestycje budowlane na terenie całej Polski. Współpracujemy z developerami, przedsiębiorstwami, instytucjami publicznymi oraz prywatnymi inwestorami oferując pełen zakres usług budowlanych potrzebnych do zrealizowania budowy. 

Przechodzimy z Klientem cały proces inwestycyjny - od projektowania, przez wykonanie stanu surowego, robót wykończeniowych, po realizację zagospodarowania terenu. 

Świadczymy również usługi w systemie „zaprojektuj – wybuduj”, będąc odpowiedzialnym za inwestycje od momentu projektowania po oddanie do użytku.

Działając we współpracy z architektami jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania, które sprostają wymaganiom każdego Inwestora.

Nasz Zespół
Magdalena Borysiewicz
/ Wiceprezes Zarządu

Absolwentka Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu w Białymstoku.
Z R/S Budownictwo związana od 2013 roku. W 2022 roku objęła stanowisko Wiceprezesa Zarządu. Przez 10 lat pracy w dziale księgowości poznała firmę od podszewki - nie ma więc lepszej osoby do zarządzania sprawami finansowymi.
Jest mocno zaangażowana w swoją pracę. Jako specjalistka w swojej dziedzinie silną ręką sprawuje kontrolę na finansami przedsiębiorstwa.
Ceni zaangażowanie i sumienność, od swojego zespołu wymaga rzetelności i dokładności.

Marcin Kondraciuk
/ Członek Zarządu

Dyrektor ds. realizacji budownictwa mieszkaniowego

Ukończył studia magisterskie na Politechnice Białostockiej. Wraz z uprawnieniami budowlanymi zaczął karierę kierowniczą i od tego czasu nieustannie doskonali się w tym kierunku.
Cechuje go pracowitość, perfekcjonizm oraz koncentracja na postawionym celu. Jest dobrze zorganizowany i zmotywowany do pracy, dając doskonały przykład swojemu zespołowi.

Marcin Piotrowski
/ Członek Zarządu

Dyrektor ds. realizacji budownictwa przemysłowego i zamówień publicznych

Absolwent Wydziału Budownictwa Politechniki Białostockiej, z uprawnieniami od 2010 roku. Pracę na budowie zna od podszewki - zaczynał jako pracownik fizyczny ponad 22 lata temu. Zebrane doświadczenia, upór w dążeniu do doskonałości i silny charakter ukształtowały go jako dobrego zarządzającego. Jest wyjątkowo zaangażowany, rzeczowy, skupiony na celu. Kierując zespołem stawia na dobrą komunikację, ceni sobie zaradność i pracowitość.

Radosław Krzyżewski
/ Członek Zarządu

Dyrektor Regionalny

Absolwent Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej. Uprawnienia budowlane zyskał w 2008 roku i od tego czasu zajmuje w branży budowlanej stanowiska kierownicze.
Pracuje w R/S Budownictwo od początku istnienia firmy, mając niebagatelny wpływ na jej rozwój i sukcesy.
Jako Dyrektor Regionalny sprawuje nadzór nad obszarem województwa mazowieckiego i lubelskiego, z aspiracjami na podbicie kolejnych. Lubi ludzi z pasją - tak też podchodzi do obowiązków służbowych.