budynki mieszkalne

budynki mieszkalne

Projektujemy i budujemy budynki mieszkalne wielorodzinne, takie jak domy szeregowe, bloki mieszkalne oraz apartamentowce charakteryzujące się dużą liczbą mieszkań i powierzchnią użytkową.

hale przemysłowe

hale przemysłowe

Projektujemy i budujemy pod klucz hale przemysłowe niezbędne do prowadzenia działań produkcyjnych oraz składowania towarów i materiałów wszystkich branż przemysłowych: motoryzacyjnej, logistycznej, chemicznej, budowlanej, spożywczej czy tekstylnej.

budynki użyteczności publicznej

budynki użyteczności publicznej

Projektujemy i budujemy budynki użyteczności publicznej, w których mieszczą się instytucje państwowe, obiekty kulturalne, szkoły, uniwersytety, szpitale, urzędy, boiska sportowe i wiele innych. Wykonujemy wszelkie zadania powierzone przez Instytucję.

budynki biurowe

budynki biurowe

Projektujemy i budujemy obiekty, które tworzą nowoczesne przestrzenie, głównie w sektorze usług. Stawiamy na obiekty ergonomiczne oraz funkcjonalne, będące przyjaznym miejscem do pracy.

hotele

hotele

Realizujemy obiekty handlowo-usługowe, takie jak sklepy, restauracje, galerie handlowe czy hotele. Budynki tego rodzaju wymagają specjalnego traktowania, aby w pełni spełniać wymagania użytkowników i funkcjonować efektywnie.

Salony samochodowe

Salony samochodowe

Wykonujemy salony samochodowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb Inwestora. Zajmujemy się kompleksowym wykończeniem wszystkich stref salonowych: wystaw samochodowych, działu sprzedaży, biura, pomieszczeń serwisowych oraz przestrzeni dla klientów.