Zatrudniamy najlepszych specjalistów w dziedzinie budownictwa, ale jako firma jesteśmy przede wszystkim zgranym zespołem. Tworzy go 80 wykwalifikowanych pracowników: kadra techniczna zaangażowana bezpośrednio na budowach, doświadczeni kosztorysanci, rzetelne księgowe, serwisanci oraz współpracujący z nami projektanci oraz radcy. Nad wszystkim czuwają wiceprezesi i dyrektorzy, dzięki którym możliwe jest sprawne działanie każdego działu.

Nasz zespół cechuje zaangażowanie, sumienność oraz chęć ciągłego rozwoju. Stawiamy na ludzi młodych, ambitnych, pracowitych.

Magdalena Borysiewicz
/ Wiceprezes Zarządu

Absolwentka Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu w Białymstoku.
Z R/S Budownictwo związana od 2013 roku. W 2022 roku objęła stanowisko Wiceprezesa Zarządu. Przez 10 lat pracy w dziale księgowości poznała firmę od podszewki - nie ma więc lepszej osoby do zarządzania sprawami finansowymi.
Jest mocno zaangażowana w swoją pracę. Jako specjalistka w swojej dziedzinie sprawuje kontrolę nad finansami przedsiębiorstwa.
Ceni zaangażowanie i sumienność, od swojego zespołu wymaga rzetelności i dokładności.

Marcin Kondraciuk
/ Członek Zarządu

Dyrektor ds. realizacji budownictwa mieszkaniowego

Ukończył studia magisterskie na Politechnice Białostockiej. Wraz ze zdobyciem uprawnień budowlanych zaczął karierę kierowniczą i od tego czasu nieustannie doskonali się w tym kierunku. Cechuje go pracowitość, perfekcjonizm oraz koncentracja na postawionym celu. Jest dobrze zorganizowany i zmotywowany, dając doskonały przykład swojemu zespołowi.

Marcin Piotrowski
/ Członek Zarządu

Dyrektor ds. realizacji budownictwa przemysłowego i zamówień publicznych

Absolwent Wydziału Budownictwa Politechniki Białostockiej, uzyskał uprawnienia budowlane w 2010 roku. Pracę na budowie zna „od podszewki” - zaczynał jako pracownik fizyczny ponad 22 lata temu. Zebrane doświadczenia, upór w dążeniu do doskonałości i silny charakter ukształtowały go jako dobrego zarządzającego. Jest zaangażowany, rzeczowy, skupiony na celu. Kierując zespołem stawia na dobrą komunikację, ceni sobie zaradność i pracowitość.

Radosław Krzyżewski
/ Członek Zarządu

Dyrektor Regionalny

Absolwent Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej. Uprawnienia budowlane uzyskał w 2008 roku i od tego czasu zajmuje stanowiska kierownicze. Pracuje w R/S Budownictwo od początku istnienia firmy, mając niebagatelny wpływ na jej rozwój i sukcesy.
Jako Dyrektor Regionalny sprawuje nadzór nad obszarem województwa mazowieckiego i lubelskiego, z aspiracjami na podbicie kolejnych. Lubi ludzi z pasją - tak też podchodzi do obowiązków służbowych.