KONTAKT

Poniżej znajdą Państwo dane kontaktowe do pracowników naszej firmy

FIRMA R/S BUDOWNICTWO
ROBERT SKRZYPKOWSKI

ul. Składowa 7, lok. 109
15-399 Białystok

NIP 543 176 00 08
REGON 200683375

tel.: +48 85 688 31 67
mail: biuro@rsbudownictwo.pl

Dział Przygotowania Produkcji

Kierownik Działu Przygotowania Produkcji
Ireneusz Kopiec
i.kopiec@rsbudownictwo.pl
tel. 696 418 900

Kosztorysant
Edyta Markiewicz
e.markiewicz@rsbudownictwo.pl

Dział produkcji

Dyrektor Produkcji
Arkadiusz Ulas

a.ulas@rsbudownictwo.pl
tel. 664 193 717

Dyrektor Kontraktu
Adam Sawicki

a.sawicki@rsbudownictwo.pl
tel. 794 100 445

Kierownik Kontraktu
Marcin Kondraciuk

m.kondraciuk@rsbudownictwo.pl
tel. 882 147 888

Kierownik Kontraktu
Radosław Krzyżewski

r.krzyzewski@rsbudownictwo.pl
tel. 662 227 118

Kierownik Serwisu i Administracji
Patryk Nikołajuk

p.nikolajuk@rsbudownictwo.pl
tel. 662 044 117

Kierownik Budowy
Daniel Markowski
d.markowski@rsbudownictwo.pl
tel. 600 411 118

Kierownik Budowy
Zbigniew Makarewicz
z.makarewicz@rsbudownictwo.pl
tel. 668 755 214

Kierownik Budowy
Rafał Żendzian

r.zendzian@rsbudownictwo.pl
tel. 728 895 222

Kierownik Budowy
Piotr Skowroński
p.skowronski@rsbudownictwo.pl
tel. 606 756 256

Kierownik Budowy
Maciej Chmielewski
m.chmielewski@rsbudownictwo.pl
tel. 883 322 353

Kierownik Budowy
Jan Hałaburda
j.halaburda@rsbudownictwo.pl
tel. 698 503 699

Inżynier Budowy
Rafał Pogorzelski
r.pogorzelski@rsbudownictwo.pl
tel. 668 755 028

Inżynier Budowy
Rafał Golonko
r.golonko@rsbudownictwo.pl
tel. 606 347 600

Inżynier Budowy
Michał Ostaszewicz
m.ostaszewicz@rsbudownictwo.pl
tel. 668 757 078

Inżynier Budowy
Artur Nowacki

a.nowacki@rsbudownictwo.pl
tel. 503 769 006

Inżynier Budowy
Maciej Tokarewicz
m.tokarewicz@rsbudownictwo.pl
tel. 883 322 215

Inżynier Budowy
Izabela Głowicka
i.glowicka@rsbudownictwo.pl
tel. 664 193 715

Inżynier Budowy
Radosław Dądrowski
r.dabrowski@rsbudownictwo.pl
tel. 668 759 667

Inżynier Budowy
Janusz Lewczuk
j.lewczuk@rsbudownictwo.pl
tel. 883 322 209

Dział finansowy 

Główna Księgowa
Magdalena Borysiewicz
m.borysiewicz@rsbudownictwo.pl
tel. 698 180 588

Księgowa
Joanna Siemieniuk
j.siemieniuk@rsbudownictwo.pl
tel. 698 180 588

Specjalista ds. Kadr i Płac
Justyna Szczerba
j.szczerba@rsbudownictwo.pl
tel. 698 180 588

Masz pytania? My mamy odpowiedzi

Wypełnij Formularz kontaktowy

R S BUDOWNICTWO, ul. Składowa 7/109

R/S Budownictwo - siedziba firmy
ul. Składowa 7/109, 15-399 Białystok 

Wszelkie prawa zastrzeżone RS Budownictwo 2016. Projekt i realizacja ADMIS