KONTAKT

Poniżej znajdą Państwo dane kontaktowe do pracowników naszej firmy

FIRMA R/S BUDOWNICTWO
ROBERT SKRZYPKOWSKI

ul. Składowa 7, lok. 109
15-399 Białystok

NIP 543 176 00 08
REGON 200683375

tel.: +48 85 688 31 67
mail: biuro@rsbudownictwo.pl

Dział Przygotowania Produkcji

Kierownik Działu Przygotowania Produkcji
Ireneusz Kopiec
i.kopiec@rsbudownictwo.pl
tel. 696418900

Dział produkcji

Dyrektor Produkcji
Arkadiusz Ulas

a.ulas@rsbudownictwo.pl
tel. 664193717

Dyrektor Kontraktu
Adam Sawicki

a.sawicki@rsbudownictwo.pl
tel. 794100445

Kierownik Kontraktu
Marcin Kondraciuk

m.kondraciuk@rsbudownictwo.pl
tel. 882147888

Kierownik Serwisu i Administracji
Artur Nowacki

a.nowacki@rsbudownictwo.pl
tel. 503769006

Kierownik Budowy
Radosław Krzyżewski

r.krzyzewski@rsbudownictwo.pl
tel. 662227118

Kierownik Budowy
Daniel Markowski
d.markowski@rsbudownictwo.pl
tel. 600411118

Kierownik Budowy
Zbigniew Makarewicz
z.makarewicz@rsbudownictwo.pl
tel. 668755214

Kierownik Budowy
Rafał Żendzian

r.zendzian@rsbudownictwo.pl
tel. 728895222

Kierownik Robót
Piotr Skowroński
p.skowronski@rsbudownictwo.pl
tel. 606756256

Inżynier Budowy
Elżbieta Filipczuk
e.filipczuk@rsbudownictwo.pl
tel. 664193715

Inżynier Budowy
Radosław Dądrowski
r.dabrowski@rsbudownictwo.pl
tel. 668759667

Inżynier Budowy
Rafał Pogorzelski
r.pogorzelski@rsbudownictwo.pl
tel. 668755028

Inżynier Budowy
Rafał Golonko
r.golonko@rsbudownictwo.pl
tel. 606347600

Inżynier Budowy
Michał Ostaszewicz
m.ostaszewicz@rsbudownictwo.pl
tel. 668757078

Dział finansowy 

Główna Księgowa
Magdalena Borysiewicz
m.borysiewicz@rsbudownictwo.pl
tel. 698180588

Specjalista ds. Kadr i Płac
Justyna Szczerba
j.szczerba@rsbudownictwo.pl
tel. 698180588

Masz pytania? My mamy odpowiedzi

Wypełnij Formularz kontaktowy

R S BUDOWNICTWO, ul. Składowa 7/109

R/S Budownictwo - siedziba firmy
ul. Składowa 7/109, 15-399 Białystok 

Wszelkie prawa zastrzeżone RS Budownictwo 2016. Projekt i realizacja ADMIS